Jakie są zalety przedłużania rzęs?

Każda z nas o tym słyszała, każda z nas zna kogoś, kto próbował. Przedłużanie rzęs – dlaczego tyle kobiet się na nie decyduje? Jakie zalety niesie ze sobą ten dość długi zabieg?

Okazuje się, że opłaca się leżeć na kosmetycznym łóżku przez dwie godziny, by móc pochwalić się niezwykłym efektem metamorfozy. Kobiety dosłownie oszalały na punkcie przedłużanych rzęs. Mimo że jeszcze parę lat temu był to luksus przeznaczony wyłącznie dla najbogatszej części społeczeństwa, dziś uchodzi za codzienność. Dlaczego jest tak interesujący i co dobrego może nam dać? Pora się przekonać…

  • Nie trzeba robić makijażu

Żadnej z nas nie uśmiecha się wychodzić z domu bez chociażby podkreślenia oczu. Dzięki doczepionym rzęsom już nie musimy się o to martwić. Nie wymagają one przecież żadnego podkreślenia, ponieważ cały czas są ciemne i intensywne. Nasze spojrzenie będzie magnetyzowało innych bez naszej najmniejszej ingerencji. Czy to nie brzmi idealnie?

  • Oszczędność czasu

Idąc za ciosem – skoro nie musimy podkreślać naszych oczu, a więc robić ich makijażu, oszczędzamy sporo czasu. Mimo że w perspektywie dnia (łącznie z wieczornym zmywaniem makijażu) oszczędzamy około 20-30 minut, to w perspektywie całego tygodnia są to około 3 godziny!

  • Kolejna oszczędność czasu oraz pieniędzy

Kiedy zdecydujemy się na profesjonalne doklejanie sztucznych rzęs w gabinecie kosmetycznym, możemy być pewne, że nasz efekt będzie naprawdę dobry. Dwugodzinny zabieg raz na 3-4 tygodnie brzmi naprawdę przyzwoicie. W przeciwieństwie do męczenia się z rzęsami na paskach, których często nie potrafimy przykleić i tracimy na nie więcej czasu, niż jest to warte. Ponadto – nie umiejąc zaaplikować rzęs na pasku ze sklepu, możemy je zniszczyć i musimy liczyć się z tym, że nasze pieniądze pójdą w błoto. Lepiej chyba jest zapłacić raz a dobrze i mieć piękne rzęsy zrobione raz a dobrze! Warto również wypróbować znacznie łatwiejsze w aplikacji rzęsy w kępkach (https://www.amazinglashes.pl/rzesy-kepki).

  • Nie musimy się martwić o nasz wygląd w sytuacjach niecodziennych

Poszłaś na wzruszający film do kina ze znajomymi lub chłopakiem. No i stało się – zaczęłaś po kryjomu płakać. Nie mając sztucznych rzęs – musiałabyś się liczyć z wielkimi czarnymi plamami pod oczami. Będąc jednak posiadaczką własnych przedłużanych włosków – możesz płakać do woli. Nikt po seansie nawet się nie zorientuje, że coś takiego miało miejsce! Z drugiej strony sztuczne rzęsy bardzo dobrze sprawdzają się również na wakacjach. Gdy pędzimy do basenu czy morza – nie musimy obawiać się, że nasz makijaż szlag trafi. Rzęsy pozostaną w takim samym stanie po naszym wyjściu z wody, dając nam duże pokłady pewności siebie.